دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ های فصلی

رنگ هایی که هر لحظه با ما هستند ، گاهی با خاطره ای که هرگز فراموش نمی کنیم ، شناخته شده و گاهی باعث بروز احساسات خاصی می شوند. آبی آرامش را تداعی می کند ، در حالی که قرمز اشتیاق را نشان می دهد. رنگ ها که هر کدام معنای متفاوتی دارند ، فصل ها را همراهی می کنند. بنابراین بهتر است در هر فصل از رنگ هایی که به شما اجازه می دهد حسی متفاوت از طبیعت بگیرید ، در دکوراسیون اتاق نشیمن خود استفاده کنید. در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که ممکن است برای شما مفید باشد.

فصل ها را در اتاق نشیمن خود احساس کنید

هر فصلی رنگ هایی دارد که آن زمان از سال را تداعی می کند. در حالی که دنیا با ماه‌ های متوالی رنگ‌ های متفاوتی به خود می‌گیرد ، امکان حمل این فضا به فضای زندگی شما نیز وجود دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند هنگام دکوراسیون اتاق نشیمن با توجه به رنگ های فصل مفید باشد.

انرژی بهار در اتاق نشیمن شماست!

بهار بیانگر بیداری ، تولد دوباره و تجدید طبیعت است. برای آوردن انرژی بهار به خانه خود نیازی به دکوراسیون مجدد ندارید. شما می توانید طراوت بهار را با به کمک رنگ های بهاری به اتاق نشیمن خود بیاورید. می توانید از رنگ های پاستلی استفاده کنید تا هوای گرم ، تازه و با طراوت بهار را در خانه احساس کنید. نمونه هایی مانند هلو ، اسطوخودوس، برگ نعناع و یاس بنفش می توانند ایده های خوبی برای دکوراسیون اتاق نشیمن در این فصل باشند.

با استفاده از پرده های گلدار ، روکش مبل و حتی کاغذ دیواری می توانید گل های رنگارنگ بهاری را در اتاق نشیمن خود ببینید. در فصل بهار که تنوع سبز بسیار زیاد است ، می توانید با اکسسوری هایی که با رنگ هایی مانند سبز دریایی ، برگ نعنایی ، چمن کوهی همراه است ، هماهنگی کاملی در دکوراسیون اتاق نشیمن خود داشته باشید.

حالا که هوا رو به گرم شدن است ، وقت برداشتن فرش هاست! با قالیچه های رنگارنگ در رنگ های بهاری شروعی تازه داشته باشید. اگر می خواهید ، بنفشه ای که شادی را در یک گلدان کوچک تابش می کند ، یا گل نرگس در گلدانی شیک که با بوی خوشش همه را مجذوب خود می کند را به اتاق نشیمن بیاورید. به راحتی می توانید جلوه های روح بخش گل های بهاری مورد علاقه خود را به دکوراسیون اتاق نشیمن خود حمل کنید!

سلام به یک تابستان گرم

چگونه دوست دارید هوای گرم و انرژی پر جنب و جوش تابستان را در دکوراسیون اتاق نشیمن خود تجربه کنید؟ شما می توانید انرژی و اشتیاق حاصل از این فصل را در اتاق نشیمن خود با چند ایده کوچک احساس کنید. وقت خداحافظی با پرده های ضخیم است. با استفاده از توری نازکی که استفاده می کنید نور خورشید را به اتاق نشیمن خانه خود دعوت کنید. اگر فرصت تعویض مبلمان خود را دارید می توانید مبلمان سبک تر و راحت تری را انتخاب کرده و در تابستان تازگی و طراوت را احساس کنید.

اگر نمی خواهید تغییرات بزرگی در دکوراسیون اتاق نشیمن خود ایجاد کنید ، با انتخاب رنگ های تابستانی ، روکش ها و روبالشی هایی که در مبلمان خود استفاده می کنید را تغییر دهید. از رنگ های زرد درخشان ، صورتی و آبی با هم استفاده کنید.

با تغییر گلدان گیاهان خود می توانید گلدان هایی را در رنگ های زنده تر انتخاب کنید. با ریزه کاری های رنگارنگ و ریز مانند زرد ، آبی ، بنفش و صورتی به قفسه های اتاق نشیمن خود رنگ بیافزایید. با انتخاب رنگ های شاد یکی از دیوارهای خود را رنگ کنید. علاوه بر این ، می توانید با جداول رنگی که استفاده خواهید کرد، این هارمونی رنگی را تقویت کنید. از عصرهای تابستانی با روش های نورپردازی جایگزین مانند لامپ های کف رنگی یا نورپردازی led لذت ببرید.

نسیم پاییزی در دکوراسیون اتاق نشیمن

وقت آن است که پس از فصل بهار و تابستان با هوای گرم و طاقت فرسا ، در خانه خود را به روی خنکی و رنگ های بی نظیر پاییزی باز کنید! با الهام از ریزش برگ‌ها در پاییز ، می‌توانید با ایده‌های دکوراسیونی که در آن تناژ‌های نارنجی غالب خواهد بود ، نفس تازه‌ای را به خانه خود بیاورید تا بتوانید دکوراسیون اتاق نشیمن خود را برای فصلی جدید آماده کنید.

شاخه های خشک را از دست ندهید. فضای بوهمیایی که شاخه های خشکی که در گلدان هایتان قرار می دهید در اتاق نشیمن تان ایجاد می کند هم شما و هم میهمانان تان را مجذوب خود می کند، علاوه بر این می توانید با استفاده از گل ها و برگ های خشک شده به همراه اکسسوری هایتان تم پاییزی را تقویت کنید. با انتخاب رنگ هایی مانند نارنجی ، خردلی و قرمز می توانید رنگ های پاییزی را در دکوراسیون اتاق نشیمن خود داشته باشید.

به عنوان یکی دیگر از پیشنهادات دکوراسیون اتاق نشیمن می توانید از شمع هایی با رنگ های پاییزی به عنوان اکسسوری در قسمت های مختلف اتاق نشیمن خود استفاده کنید. رنگ هایی مانند نارنجی ، کاراملی ، قهوه ای ، قرمز می توانند برای ایجاد فضایی رمانتیک مناسب باشند.

زمستانی گرم در اتاق نشیمن شما

با تغییرات کوچکی که در اتاق نشیمن خود ایجاد خواهید کرد ، می توان ماه های سرد زمستان را در فضایی گرم خانه سپری کرد! در این فصل می توانید با رنگ های گرم و تیره ای که در دکوراسیون اتاق نشیمن به کار می برید ، برای زمستانی آماده شوید که شما را گرم می کند.

در دکوراسیون اتاق نشیمن زمستانی با پرده های ضخیم هم می توانید از سرمای بیرون جلوگیری کنید و هم با انتخاب رنگ های قرمز ، شرابی و دارچینی ، فضایی گرم به اتاق نشیمن خود ببخشید. با پتوهای ضخیم و تیره ای که روی صندلی های راحتی خود استفاده خواهید کرد ، در حالی که به مبلمان خود رنگ می بخشید ، خود را گرم کنید. همچنین می توانید با بالش های خزدار و نرم محیط گرم تری ایجاد کنید.

شما می توانید گرمای خانه خود را به لطف فرش های تیره و پشمی حفظ کنید. یک جشن بصری داشته باشید و با شمع هایی که در سایه های مایل به قرمز ، شرابی و سرمه ای انتخاب می کنید ، محیطی کم نور ایجاد نمایید. در فصل زمستان که منادی سال جدید است ، می توانید شادی کریسمس را در خانه خود با زیورآلات ، گلدان های گل و جا شمعی که رنگ های قرمز ، سبز ، طلایی و سفید غالب هستند ، تجربه کنید. با استفاده از انواع عود مانند دارچین ، مریم گلی و چوب صندل به فضای زمستانی گرم تری برسید.

هر فصلی با رنگ های منحصر به فردش زیباست! بگذارید این رنگ ها و فصول در خانه شما زندگی کنند تا زیبایی تمام فصول با شما باشد. برای شما روزهای راحتی آرزو می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *